poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Candy u Ali

Ala i jej dwa urocze futrzaki - Pysia i Tygrysek - świętują roczek blogowania. Z tej okazji można u Ali wylosować piękną kocią wycieraczkę :-) Oczywiście i my się zgłaszamy i zachęcamy innych:

Najlepsze życzenia z okazji blogowej rocznicy Alu :-)

PS: Mam nadzieję, że w końcu zmobilizuję się i ja do napisania posta, bo mam wiele fajnych fotografii z wakacji i trochę się działo, a tu taki brak weny mnie dopadł. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

11 komentarzy:

 1. No tak, Aniu, dwa postu na sierpień to stanowczo za mało!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz całkowitą rację Aniu, biję się w piersi :-))))) I muszę w końcu coś z tym zrobić, ale bardzo mnie wciągnęło życie w realu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. To ja przesyłam wirtualnego kopa mobilizacyjnego;)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, może zadziała :-)

   Usuń
  2. Jak nie zadziała to powtórzę;)

   Usuń
 4. To ja bardzo czekam na te opowieści i zdjęcia :)!
  Co robiliście? Gdzie byliście? Jak Wasze kociska? Jak domek, a jak ogród? :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby nic takiego się nie działo, ale jakoś tak wena do bloga spadła, za to wzrosła do koszenia, pielenia i krótkich jednodniowych wypadów ;-)

   Usuń
 5. no właśnie - przyłączam się do postulatów o pisanie :) ale wiem doskonale jak absorbujące jest życie w realu, zwłaszcza w ciepłe dni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się dziś Kasiu, ale co będzie jak wrócę do domu, zrobię obiad, wypiorę i wyprasuję (taka miła perspektywa na wieczór ;-), to sama nie wiem ;-) Pozdrawiam

   Usuń
 6. Oj, ciężko po wakacjach wrócić do normalności...
  Buziaki! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to prawda Aniu, a jak ciężko wrócić do pracy po urlopie! Już tydzień minął, a ja ciągle nie mogę się przestawić ;-))) Buziaczki Aneczko :-)

   Usuń